Підсумок проведення Місячника пропаганди правових знань
З метою превентивного виховання школярів, профілактики правопорушень неповнолітніх, у школі з 15.11 по 10.12.2021 року проведено Місячник пропаганди правових знань. В рамках якого пройшла Міжнародна акція " 16 днів проти насильства", Міжнародний день боротьби проти СНІДу та Міжнародний день права.
Навчальний заклад є осередком формування громадськості, що має сприяти розвитку демократичної, політичної культури, формуванню громадянської компетентності політико-правових знань, політичних умінь, гідності та відповідальності у молодих людей, усвідомленню і прийняттю ними демократичних принципів життя та пріоритету прав людини.
З метою створення умов для формування особистості громадянина України, якому притаманні правова культура, усвідомлення цінності свободи, прав людини, відповідальності, готовності до компетентної участі у громадському житті у школі проведено Місячник пропаганди правових знань. В рамках Місячника пройшла акція " 16 днів проти насильства". До проведення заходів долучилися класні керівники, які провели виховні години: "Ми проти насильства." (7 клас), "Права людини - досягнення демократії." (8 клас), "Я: мої права та обов'язки" ( 9 клас), "Міжнародний день права" ( 6 клас), гра-квест "Зупинимо булінг разом" (5 клас), "Насильству - Ні!" (11 клас), виготовлення плаката "Зупинимо насильство разом"(6 клас).
Психологом школи проведені години спілкування : "Як захистити себе від насильства?" (6 клас), "Насильство та його види" (9 клас), інформаційна хвилинка у 5 класі. Вчителем правознавства проведено Годину права у 9 класі.
Вчителем образотворчого мистецтва організовано виставку малюнків "Світ без насильства очима дітей"
Вчителем основ здоров'я та біології проведено заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом для учнів 8-10 класів "СНІД: міфи та реальність", а також виготовили інформаційні вісники "Ні! СНІДу!"
Успішність здійснення правової освіти та правового виховання значною мірою визначається методами, які використовуються в процесі роботи. Застосування наведених форм і методів правового виховання створює умови для формування в особистості поведінкових норм, здатності адаптуватися до нових соціальних умов, орієнтуватися в них, захищати свої права, поважати інтереси і права інших.