Практика радості в колі взаємопідтримки.
Одноманітність у роботі стомлює не лише учня, а й учителя", - стверджує педагог та психолог Ш. Амонашвілі. А письменниця М. Ебнер-Ешенбах називає сучасний урок твором мистецтва, де "педагог використовує всі можливості для розвитку особистості учня".
Чим же зацікавити школярів у наш час? Як відволікти їх від гаджетів, розпалити бажання навчатися?
У скарбничці кожного вчителя назбиралися свої педагогічні прийоми і цікавинки. Тому сьогодні ми, вчителі предметів суспільно-гуманітарного циклу, влаштували собі ПРАКТИКУ РАДОСТІ.
Протягом часу, виділеного для обміну досвідом між колегами, не відчувалося жодної напруги, жодної втоми. Атмосфера сприяла засвоєнню нової інформації та налаштовувала на позитив.
Мов за помахом чарівної палички вчителі перевтілилися в учнів і з задоволенням випробували на собі всі можливі прийоми і вправи.
Зараз у навчання активно впроваджуються елементи гейміфікації, які не дають учням шансів занудьгувати під час уроку.
А при обговоренні своєї діяльності ми акцентували увагу на ключових компетентностях особистості.
Як після цього було не випити гарячої запашної кави з кардамоном? Кава зазвичай розширює судини, а сьогоднішня зустріч розширила наші можливості у професійній діяльності.
Досвідом ділилися Лілія Александрович, Галина Мурдза, Христина Пригара, Марія Колтовська, Галина Гулай, Ірина Гирило, Ганна Золота. Активну участь у практиках взяла директор Любов Савка. — разом з Лілією Александрович та 6 іншими особами.
.